13.09.2013

У Києві відбудеться VI Міжнародний форум "Комплексне забезпечення лабораторій"

З 15 по 17 жовтня 2013 року у Виставковому центрі "Київекспоплаза" (м. Київ, вул. Салютна, 2-б) Національною академією наук України спільно з ТОВ "Лабораторія маркетингових технологій" за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної ветеринарної та фітосанітарної служби України, асоціації "Укроліяпром", Української корпорації по виноградарству і виноробній промисловості "Укрвинпром" та інших профільних міністерств, відомств та асоціацій, відбудеться VI Міжнародний форум "Комплексне забезпечення лабораторій". В експозиційній частині Форуму фахівці зможуть ознайомитися з комплексними рішеннями для лабораторій: проектування, підбору конструкційних матеріалів і покриттів, формування клімату, підготовки води, повітря до вибору аналітичного обладнання, приладів, лабораторних меблів, систем відображення та обробки інформації, забезпечення поточної діяльності хімічними реактивами, стандартними зразками та матеріалами.

Серед представлених торгових марок:

Thermo Fisher Scientific, ULAB, IKA, KERN, Mettler Toledo, Fritsch, EPPENDORF, Abbott, Horiba, Applichem, Bio-Rad, Bruker, Anton Paar, Sotax, Leica, Behr Labor-Technic, Hamilton, RETSCH GmbH, WALDNER, LECO, Sartorius, MERCK Millipore, Nikon, Fisher Scientific, Shimadzu, JEOL, Rigaku, UOS LAB, Chromos, PerkinElmer, BIOMETRA, WATERS і багато інших.

У рамках VI Міжнародного форуму "Комплексне забезпечення лабораторій" відбудеться Спеціальна програма "Дні харчової промисловості та аграрного сектору".

Учасники даної програми зможуть відвідати науково-практичні заходи Форуму (конференції, семінари, майстер-класи тощо), взяти участь у технічних екскурсіях по експозиційній частині Форуму (презентації обладнання відомих марок для проведення всіх типів лабораторних досліджень в харчовій промисловості).

Для того, щоб відвідувачі, з найменшими витратами сил і часу могли досягти поставлених цілей перебування на Форумі, організатори успішно реалізують Байерську програму. Для баєрів передбачені максимально комфортні умови для ефективної та зручної роботи: надання безкоштовних запрошень та інформаційних матеріалів Форуму, спрощена реєстрація, можливість отримання інформації про експонентів до початку Форуму.

Як невід'ємна складова ділової програми Форуму - LABDemo-тури - технічні екскурсії по експозиції, в програму яких входитимуть презентації обладнання відомих марок для проведення всіх типів лабораторних досліджень і носять навчальний характер.

Також, фахівці лабораторної індустрії зможуть відвідати зону відкритих презентацій новітнього обладнання та приладів, інноваційних розробок і проектів, які використовуються для лабораторних досліджень - LABInnovation.

В рамках Форуму:

Спеціальна програма "Дні харчової промисловості та аграрного сектору"

15 жовтня, 11.00-14.00, конференц-зал № 12

• Семінар "Безпека та якість харчових продуктів та сировини"

Організатор: Одеська Національна академія харчових технологій

15 жовтня, 14.00-18.00, конференц-зал № 12

• Семінар "Інструментальні методи аналізу харчових продуктів (рН-метрія, УФ-спектрометрія, титрометрия, атомно-абсорбційна спектрометрія, ICP)"

Організатор: Компанія "Стандарти Технології Розвиток"

15 жовтня, 14.00-18.00, конференц-зал № 3

• Науково-практична конференція "Акредитація (атестація) вимірювальних лабораторій та експертиза харчових продуктів за показниками безпеки"

Організатор: Інститут післядипломної освіти Національного університету харчових технологій

15-16 жовтня, 10.00-18.00, конференц-зал № 5

• Науково-практична конференція "Високі технології в аграрному виробництві"

Організатор: Національний університет біоресурсів і природокористування України

16 жовтня, 10.00-18.00, конференц-зал № 2

• Спеціалізована конференція "Якість і безпечність зерна, борошна, комбікормів"

Організатор: Журнал "Зберігання й переробка зерна"

16 жовтня, 14.00-18.00, конференц-зал № 12

• Круглий стіл "Якість і безпечність води в харчовій промисловості"

Організатор: Одеська Національна академія харчових технологій

17 жовтня, 10.00-15.00, конференц-зал № 1

• Науково-практичний семінар "Державне регулювання належної якості та безпеки харчових продуктів"

Організатор: Державне підприємство "Всеукраїнський державний науково-виробничий центр стандартизації, метрології, сертифікації та захисту прав споживачів" (ДП "Укрметртестстандарт")

17 жовтня, 10.00-11.30, конференц-зал № 11

• Семінар "Сучасні ІТ-рішення та програмне забезпечення для лабораторій. Автоматизація технічного документообігу лабораторії. LIMS-подібні системи. Концепція «електронного журналу"

Організатор: Навчально-консультаційний центр "Євроакадемія"

17 жовтня, 12.00-14.00, конференц-зал № 11

• Семінар "Актуальні питання валідації методик виконання вимірювань та оцінки невизначеності результатів вимірювань"

Організатор: Навчально-консультаційний центр "Євроакадемія"

LABInnovation

Зона відкритих презентацій новітнього обладнання та приладів, інноваційних розробок і проектів, які використовуються для лабораторних досліджень

17 жовтня, 12.50-13.30, конференц-зал № 11

• Повна автоматизація харчової мікробіологічної лабораторії"

• "Система моніторингу температури та параметрів зберігання і транспортування реагентів і продукції"

Організатор: компанія "Диаверитас"

15 - 16 жовтня, Стенд Н-6

• Майстер-клас "Школа мікроскопії: опис робіт на оптичному мікроскопі Nikon"

Організатор: Компанія "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ"

LABDemo-тури

Спеціалізовані технічні екскурсії по експозиційної частини Форуму, в програму яких входять презентації обладнання всесвітньо відомих торгових марок для проведення всіх типів лабораторних досліджень в харчовій промисловості та агропромисловому комплексі

15-16 жовтня, 13.30, вхідна група G

• "Сучасна лабораторія в аграрній промисловості"

15-17 жовтня, 12.00, вхідна група G

• Сучасна лабораторія харчової промисловості

Станьте частиною масштабної події лабораторної індустрії України - відвідайте VI Міжнародний форум "Комплексне забезпечення лабораторій", який відбудеться з 15 по 17 жовтня 2013 року у ВЦ "Київекспоплаза", м. Київ, вул. Салютна, 2Б.

Більш детальна інформація:

www.labcomplex.com

marketing@labcomplex.com

Тел./Факс: +380 (44) 526-92-89

2019
ГРУДЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Вкажіть діапазон