16.08.2013

"Artemovsk Winery" представив нову лінійку фруктових ігристих вин

ПАТ "Артемівський завод шампанських вин "Artemovsk Winery" представив нову лінійку фруктових слабоалкогольних ігристих вин під торговою маркою CHARTE. Як повідомляє прес-служба ПАТ "Artemovsk Winery", новий напій виробляється за унікальною технологією, що заснована на класичній шампанізації ігристого вина в пляшці протягом не менше 9 місяців з наступним додаванням високоякісного експедиційного лікеру, який визначає марку і аромат ігристого.

"У прем'єрній лінійці фруктового CHARTE komilfo представлені три винних напівсолодких напої. Яблучний CHARTE komilfo - на основі білого ігристого вина з виноматеріалів Аліготе, Кокур і Рислінг, напій світло-солом'яного кольору із золотистим відтінком має в ароматі яскраво виражені тони зеленого яблука. Абрикосовий CHARTE komilfo - композиція на основі білого ігристого з виноматеріалів Аліготе, Кокур, Рислінг і Ркацителі, в ароматі світло-солом'яного напою з золотистим відтінком виконують соло тони абрикоса. Полуничний CHARTE komilfo - на основі рожевого ігристого вина з виноматеріалів Аліготе, Кокур і Каберне-Совіньйон. Напій світло-рожевого кольору з яскраво вираженими тонами полуниці ", - йдеться в повідомленні.

Як зазначають у прес-службі підприємства, фруктовий CHARTE komilfo є на 100% винним напоєм, що не містить води і соків. На відміну від традиційних ігристих міцністю 12,5%, фруктовий CHARTE komilfo з вмістом алкоголю 8,5% виділяється легкістю, що дуже важливо для універсальних напоїв.

"Фруктовий ігристий напій CHARTE komilfo - варіація за мотивами сангрії. Три витончені імпровізації на тему стиглих ягід полуниці, соковитих плодів абрикоса і ароматних зелених яблук представлені в пляшках з елегантним світлим етикетом. Глибока насичена основа традиційних для класичного ігристого сортів винограду зливається з грайливими фруктовими та ягідними нотами, даруючи гармонійні, легкі і в той же час пікантні композиції ", - підкреслили в прес-службі.

2019
ГРУДЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Вкажіть діапазон