17.03.2011

Відбулося засідання Ради корпорації «Укрвинпром»

Члени Ради корпорації «Укрвинпром» одноголосно затвердили план роботи Укрвинпрому на 2011 рік, в якому викладені основні напрямки діяльності Корпорації. Першого березня 2011 року в м. Києві відбулося чергове засідання Ради корпорації «Укрвинпром», на якому були розглянуті такі питання, як затвердження плану роботи Корпорації на 2011 рік, щодо роботи дирекції Укрвинпрому з питань захисту вітчизняних родових найменувань виноробної продукції, прийняття до складу Корпорації нових учасників тощо.

Члени Ради корпорації «Укрвинпром» одноголосно затвердили план роботи Укрвинпрому на 2011 рік, в якому викладені основні напрямки діяльності Корпорації.

Це, насамперед, продовження законотворчої роботи, засідань Науково-технічної Ради і Центральної галузевої дегустаційної комісії Укрвинпрому, робота фахівців Корпорації по забезпеченню учасників нормативно-технологічною документацією, участь у роботі Міжнародної Організації Виноградарства та Виноробства, Міжнародної Федерації Вин і Алкогольних Напоїв ( FIVS ), членом якої є Корпорація, тощо.

На цьому засіданні Ради Корпорації згідно до поданих заяв були прийняті до складу Укрвинпрому нові учасники, зокрема, ТОВ «Агрофірма Крим Вино» та Перший Національний Виноробний Холдинг, який об’єднує ТОВ "Інкерманський завод марочних вин", АПФ "Таврія", ТОВ "Качинський + ", ЗАСО "Чорноморець", ДП радгосп-завод ім. Поліни Осипенко.

Члени Ради Корпорації схвалили роботу дирекції Укрвинпрому в цілому та, зокрема, з питань захисту вітчизняних родових найменувань виноробної продукції та запропонували активізувати роботу по сприянню та забезпеченню своєчасного надання дирекції Корпорації необхідних документів для продовження відповідних переговорів з ЄС.

В свою чергу дирекція Укрвинпрому звернулась до основних виробників вин, шампанського України та коньяку України з листом-зверненням щодо отримання підтвердження та підтримки позиції Укрвинпрому та сподівання на подальшу участь усіх виноробів у вирішенні цього важливого питання виноградно-виноробної галузі України.

На засідання Ради корпорації «Укрвинпром» були запрошені і прийняли участь в роботі керівники провідних виноробних підприємств України.

2019
ГРУДЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Вкажіть діапазон