08.12.2017

ЧЛЕНИ ЄВРОПЕЙСЬКОГО ПАРЛАМЕНТУ ОБГОВОРИЛИ ПОМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ У ПОЄДНАННІ ЗІ ЗБАЛАНСОВАНИМ СТИЛЕМ ЖИТТЯ

Українська корпорація по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» взяла участь у зустрічі Генеральної асамблеї Європейського комітету виробників вин. Україну під час зустрічі була представлена лише корпорацією «Укрвинпром», яка є асоційованим членом Комітету. Під час засідання члени Комітету презентували очікувані результати 2017 року, бюджет та членські внески на 2018 рік. Важливим питанням обговорення стали стратегічні дії з питань політики споживання алкогольних напоїв.

В рамках обговорення політики споживання алкогольних напоїв в Європейському парламенті відбулася конференція «Споживання алкоголю у поєднанні зі збалансованим стилем життя».

Конференція пройшла з метою підвищення обізнаності членів Європейського Парламенту щодо стану досліджень з цієї теми. В рамках конференції обговорювалась важливості поширення інформації та превентивних програм, пов’язаних зі споживанням алкоголю, включаючи програми для неповнолітніх та молодих людей.

Генеральний директор Української корпорації по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» Володимир Кучеренко взяв участь у згаданій конференції та акцентує на головних аспектах, що обговорювалися під час заходу:

«Помірне споживання алкогольних напоїв здоровою людиною цілком сумісне зі збалансованим стилем життя та має кілька переваг для здоров’я. Втім не варто зловживати алкогольними напоями, навіть з особливих приводів».

Гасло конференції «Насолоджуйся помірністю», тому організатори дали кілька порад, як це зробити. Перше з них – зрозуміти вино, яке ти вживаєш. Усвідомлення того, що кожен напій має унікальний характер зробить ваше споживання приємнішим. Наступне правило: споживати повільно, що дати вину розкрити свої особливості. Іще одне - поєднувати вино із гарною їжею. Як і варто поєднувати вино з приємною компанією друзів або родини. Врешті-решт, будьте чутливими та уникайте надлишку!

2018
ВЕРЕСЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Вкажіть діапазон