16.11.2017

Третій Національний виноробний форум: виноробство - це наша історія

Торгово-промислова палата України / Ukrainian CCI спільно з Українською корпорацією по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» та медіа-групою "Українська правда" та за підтримки асоціації «Українське бюро винограду і вина», Всеукраїнської асоціації виробників продукції садівництва та виноградарства втретє провела Національний виноробний форум. Цьогорічний форум був не лише місцем для обговорення проблем та подальших спільних дій виноробів. Форум було доповнено практичною частиною: семінаром та майстер-класом від міжнародного консультанта з питань виробництва та маркетингу вина Людвіга Венґенмаєра.

та Вина.

У роботі форуму взяв участь Жан-Марі Оран, генеральний директор Міжнародної організації з виноградарства та вина. Одним із питань, що розглядалися на форумі стало приєднання до організації України на офіційному рівні до Міжнародної Організації Винограду та Вина.

"Виноробство – це не лише економіка, технології, але й історія. Українські вина мають значний потенціал. Бажаю виноробній галузі України процвітання", – сказав Жан-Марі Оран.

"Спасибі всім учасникам форуму та його організаторам, які спільно з нами працювали над його створенням. Попереду на нас чекає складний шлях до втілення в життя дорожньої карти, яку ми сьогодні реалізували. Сподіваюся, першим кроком у реформуванні галузі стане приєднання України на офіційному рівні до Міжнародної Організації Винограду та Вина. Сьогодні у Кабінеті міністрів України відбудеться зустріч із першим віце-прем'єр-міністром - міністром економічного розвитку і торгівлі, де офіційно обговорять приєднання України до МОВВ," - підсумував Генеральний директор корпорації по виноградарству і виноробній промисловості "Укрвинпром" Володимир Кучеренко.

2019
СЕРПЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31  

Вкажіть діапазон