22.09.2017

Європейський комітет виробників вина звернувся до Президента України з проханням запровадити День вина

За ініціативи корпорації «Укрвинпром» Європейський комітет виробників вина звернувся до Президента України з листом, в якому зазначає важливість запровадження національного Дня вина в Україні. В своєму листі генеральний секретар Європейського комітету виробників вина Ігнасіо Санчес Рекарте зауважує, що у Європі вино вважається харчовим продуктом і насправді є невід'ємною частиною рекомендованої у всьому світі "середземноморської дієти". Більшість європейських країн, особливо ті, в яких виноробство – це провідна галузь, мають добре налагоджену культуру споживання виноградних напоїв, тому щорічно святкують День вина, як спосіб просування тисячолітньої культури виноробства та підвищення обізнаності про помірне споживання якісного вина.

За його словами, реалізація аналогічної ініціативи в Україні буде чудовим способом просування культури вина, що піде на користь як місцевій виноробній галузі, так і споживачам. Наостанок, Ігнасіо Санчес Рекарте звернувся до Президента України з проханням розробити та запровадити Національний день вина.

Нагадаємо, «Укрвинпром» неодноразово звертався до центральних органів виконавчої влади та безпосередньо до Президента України з проханням сприяти запровадженню Національного Дня вина.

Довідково:

Європейський комітет виробників вин (CEEV) - представляє виноробну промисловість та торгівлю в Європейському Союзі, у Швейцарії та Україні. Комітет об'єднує 26 національних організації з 18 країн. До складу комітету входять більш ніж 7000 компаній, які виробляють і продають переважну більшість якісних європейських вин з географічним зазначенням і без них. Українська корпорація по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» - єдиний представник України в Європейському комітеті виробників вина.

2019
ЖОВТЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      

Вкажіть діапазон