19.07.2017

17-19 жовтня відбудеться X Міжнародна виставка LABComplEX

X Міжнародна виставка LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH – традиційне місце зустрічі лідерів лабораторної індустрії 17-19жовтня 2017 року в ВЦ «КиївЕкспоПлаза» відбудеться X ювілейна Міжнародна виставка LABComplEX – головна подія лабораторної індустрії України. В рамках заходу буде представлений весь спектр обладнання та технологій для лабораторій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг із створення, оснащення, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини. Організаторами виставки є Національна академія наук України та компанія LMT. Захід пройде за підтримки профільних Комітетів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, профільних міністерств та відомств, асоціацій та бізнес-об’єднань. Зокрема, за підтримки Української корпорації по виноградарству і виноробству «Укрвинпром», яка щороку підтримує проведення виставки.

Організатори виставки ставлять собі за мету в умовах стрімких євроінтеграційних процесів сприяти підвищенню кваліфікації фахівців галузі, міжнародному обміну досвідом з колегами, побудові довгострокових ділових відносин між виробниками, постачальниками лабораторного обладнання та технологій і спеціалістами в галузі лабораторний досліджень, впровадженню інноваційних науково-технічних рішень у більшість галузей промисловості України. Серед основних тематичних напрямків виставки: аналітичне обладнання, лабораторні технології, біотехнології, лабораторна медицина, серед експонентів – вітчизняні та світові виробники, постачальники обладнання, матеріалів і технологічних рішень для лабораторій різного профілю.

«Виставка – унікальний інтегрований проект, який поєднує найбільшу спеціалізовану експозицію, що не має аналогів в Україні, та змістовну науково-практичну й ділову програми. Під час роботи виставки LABComplEX відбудуться конференції, семінари, круглі столи,присвячені фундаментальним і прикладним дослідженням, а також питанням розвитку галузі. Організаторами заходів традиційно стануть експерти державних науково-дослідних установ, вітчизняних та міжнародних профільних асоціацій, закладів післядипломної освіти, вищих навчальних закладів, тренінгових компаній», - зазначають організатори виставки.

Також в рамках LABComplEX щорічно проходить авторитетний практичний захід – Українська лабораторна школа (актуальні майстер-класи на діючому обладнанні з можливістю його тестування, кваліфіковані поради експертів, нові методи та методики досліджень). Вхід вільний за умови реєстрації на сайті Міжнародної виставки LABComplEX: www.labcomplex.com

Довідково. В Міжнародній виставці LABComplEX. Аналітика. Лабораторія. Біотехнології. HI-TECH 2016 взяли участь 130 компаній-учасниць з15 країн, 4859 фахівців з України та зарубіжжя. Під час виставки відбулося 30 науково-практичних заходів та 16 майстер-класів, на яких виступили 296 спікерів – експертів галузі.

2019
ГРУДЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Вкажіть діапазон