25.04.2017

В Угорщині відбулась презентація української виноградно-виноробної продукції

21 квітня в місті Кішварда (Угорщина) вперше відбувся українсько-угорський аграрний бізнес-форум. Під час форуму відбулися виступи українських та угорських експертів на тематичних панелях, присвячених сільському господарству, харчовій промисловості та виноробству.

У рамках Форуму пройшла виставка продукції українських та угорських виробників, під час якої свою продукцію представили такі українські компанії як Дом Марочных Коньяков Таврия, Chizay - ТМ "Чизай", Wine Kolonist, COTNAR, а також приватні виноградарі та винороби Закарпаття.

Виноградно-виноробну галузь України представляла Українська корпорація по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром».

За результатами проведених переговорів щодо розвитку співпраці у галузі виноградарства і виноробства «Укрвинпромом» було запропоновано низку проектів у науковій та практичній сфері. Зокрема, йшлося про обмін науковою інформацією в сфері виноградарства та виноробства, проведення спільних семінарів, конференцій, публікація наукових праць тощо.

Через спорідненість культури, клімату та складу виноградних насаджень Угорщини та Закарпаття було запропоновано створити спільні продукти, заснувати підприємства та торгові марки. Важливими елементами співпраці можуть стати обмін досвідом з питань нормативно-правової бази у галузі виноградарства та виноробства та взаємний контроль за безпекою вин та продукції виноградного походження.

Генеральний директор корпорації «Укрвинпром» Володимир Кучеренко запропонував угорським колегам взяти участь у найближчому засіданні Центральної дегустаційної комісії корпорації «Укрвинпром» з моніторингу якості коньячного ринку України.

Співорганізаторами заходу з української сторони виступили Українська аграрна конфедерація та Український національний комітет Міжнародної Торгової Палати (УНК МТП) при підтримці Міністерства аграрної політики та продовольства України та Посольства України в Угорщині. З угорської – мерія міста Кішварди, Угорсько-українська ТПП та Національна аграрна палата Угорщини при підтримці Міністерства землеробства Угорщини та Міністерства національного розвитку Угорщини.

Українську офіційну делегацію очолила Заступник міністра аграрної політики та продовольства України з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева.

До складу угорської офіційної делегації увійшли Міністр національного розвитку Міклош Шестак, Державний секретар з питань державних земель Міністерства землеробства Угорщини Мартон Бітаї, Директор з питань міжнародних зв’язків та торгівлі Національної аграрної палати Угорщини Бейла Кочі.

2020
ЛЮТИЙ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Вкажіть діапазон