10.01.2017

Друга Всеукраїнська конференція «Успішне виноградарство і виноробство - 2017» знову збере в Одесі виноградарів та виноробів

Корпорація «Укрвинпром» стала Генеральним Діловим партнером Другої Всеукраїнської конференції «Успішне виноградарство і виноробство - 2017» 24 лютого 2017 в Одесі відбудеться Друга Всеукраїнська науково-практична конференція виноградарів і виноробів України, головна мета якої - пошук шляхів ефективного розвитку галузі, з урахуванням вимог і стандартів світової економіки, орієнтація українського виноробства на ринки Європи і світу.

Конференція «Успішне виноградарство і виноробство-2017» пройде під гаслом «Українське вино: світовий стандарт якості». В рамках заходу власники і керівники виноградарських і виноробних підприємств, головні агрономи та технологи-винороби, а також члени уряду, народні депутати, представники дипломатичних, банківських структур, інвестиційних фондів і компаній-експортерів/імпортерів, торгових і ресторанних мереж будуть говорити про відновлення виноградників в Україні та технологічне переоснащення галузей, а також маркетингову стратегію в контексті завоювання прихильності вітчизняного споживача і виходу на міжнародні ринки.

Друга частина конференції, лекційна, буде відбуватися паралельно в двох секціях. Перша секція, для виноградарів і виноробів-технологів, буде проходити під гаслом «Від землі до готового продукту». Мова йтиметься про впровадження сучасних технологій на винограднику і у виробництві. Фахівці виноградарських господарств і виноробних підприємств проаналізують підсумки минулого сезону і поділяться власним досвідом успішного виноградарства і виноробства.

У другій секції виробники і маркетологи обговорять питання захисту інтелектуальної власності підприємств, організацію логістики, способи просування продукції і організації ефективних продажів з точки зору торгових та ресторанних мереж.

У програмі конференції також заплановано проведення круглого столу з питань інтелектуальної власності, організованого Генеральним юридичним партнером конференції компанією «Пахаренко і партнери», на тему «Wines of Ukraine: народження бренду».

Ділова програма конференції буде включати презентацію українських вин і коньяків і виставку сучасних технологій і обладнання для виноградно-виноробної галузі за участю відомих українських та зарубіжних компаній.

Нагадаємо, Перша Всеукраїнська науково-практична конференція «Успішне виноградарство» пройшла в лютому 2016 року.

Генеральний Діловий партнер конференції – Корпорація «Укрвинпром».

Генеральний Технологічний партнер – компанія «Сингента».

Ексклюзивний Технологічний партнер по фільтрації - компанія Hobra - Školník (Чехія).

Генеральний юридичний партнер - компанія «Пахаренко і партнери»

Генеральний телевізійний партнер – Перший Діловий канал

Головний партнер конференції - мережа готелів «Чорне море»

Спеціальний зарубіжний партнер - Національний офіс винограду і вина Молдови, який презентує виставку молдавських автохтонних вин від малих і середніх виноробів Молдови.

Науковий патронат конференції здійснює Національний науковий центр «Інститут виноградарства і виноробства ім.В.Є.Таїрова» та Науковий центр «Український інститут вина».

Технологічні партнери – компанії Willmes (Німеччина), Raushedo (Італія), «Донау Лаб», «А-Профі», «Біомайстер», «Хімлаборреактив» (Україна), «СМС», «Lallemand» (Австрія).

Генеральний інформаційний партнер: міжнародний спеціалізований журнал «Напої. Технології та Інновації».

Голова оргкомітету - Катерина Конєва, співзасновник проекту «Технології та Інновації» (журнали «Напої. Технології та Інновації», «Садівництво і виноградарство. Технології та Інновації», «Ягідник», «Горішник», «Пиво. Технології та Інновації»), співорганізатор міжнародних і всеукраїнських заходів «Успішне виноградарство - 2016», «Всеукраїнський Форум пивоварів і рестораторів», Всеукраїнська конференція садівничої та переробної галузей «Від землі - до готового продукту»).

Керівник проекту - Анна Панкратенкова, +38 (097) 75 925 83, +38 (095) 60 70 904. E-mail gallery_drinks@mail.ru

2019
ТРАВЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    

Вкажіть діапазон