09.08.2016

Аграріям повернуть спецрежим ПДВ

На нараді під головуванням Першого віце-прем'єр-міністра - Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва попередньо вирішено внести зміни до Податкового кодексу і залишити єдиний податок 4-ї групи (до 2015 року - фіксований сільськогосподарський податок) в розпорядженні громад. Крім того, отримано згоду на те, щоб повернути спеціальний режим оподаткування, або з умовами, які діяли до 2016 року - всім сільгоспвиробникам (100% збереження сум ПДВ в розпорядженні сільгоспвиробників), або хоча б для виробників тваринницької продукції, продукції овочівництва, садівництва, виноградарства і цукрової галузі.

Таке рішення було визначено стратегічним та економічно обґрунтованим в результаті наради робочої групи щодо розгляду та оцінки варіантів удосконалення системи оподаткування сільськогосподарської галузі, можливих напрямків та обсягів державної підтримки, запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення.

До складу робочої групи входять представники Міністерства аграрної політики та продовольства - Ахіджанов Баграт, Мінекономрозвитку - Войтенко Валерія, Горшкова Наталія, Дегтярьов Денис, Мануілов Олександр, Міністерства фінансів – Романюк Юрій, Державної фіскальної служби – Лишенко Олександр, Луценко Ірина, народний депутат Кучер Микола, голова Аграрного союзу України Новіков Геннадій, Дідух Марія від Української Аграрної Конфедерації, Заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Соколов Михайло та генеральний директор корпорації «Укрвинпром» Володимир Кучеренко.

«Під час наради було підкреслено, що виноградарство – один із пріоритетних напрямів розвитку сільського господарства держави. Ми віримо, що напрацювання робочої групи, які включають в себе виноградарство, знайдуть підтримку урядовців і стануть підґрунтям для подальших змін у галузі», - зауважив генеральний директор корпорації «Укрвинпром» Володимир Кучеренко.

2018
КВІТЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Вкажіть діапазон