04.08.2016

18-20 жовтня 2016 року пройде IX Міжнародна виставка LABComplEX

18-20 жовтня 2016 року у «КиївЕкспоПлазі» за підтримки Корпорації по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» відбудеться IX Міжнародна виставка LABComplEX – головна подія лабораторної індустрії України, у рамках якої представлений весь спектр обладнання, технологій, спеціалізованих меблів, витратних матеріалів, а також комплекс послуг по створенню, оснащенню, модернізації всіх типів і видів лабораторій різних галузей промисловості, науково-дослідної сфери та медицини. Метою виставки є сприяння підвищенню кваліфікації фахівців галузі, обмін досвідом з міжнародними колегами, побудова довгострокових ділових відносин і впровадження інноваційних науково-технічних рішень у більшість галузей промисловості України.

Серед експонентів на виставці будуть представлені вітчизняні та світові виробники, постачальники обладнання, матеріалів і технологічних рішень для лабораторій різного профілю.

Для фахівців учасники виставки представлять новинки аналітичного обладнання, лабораторні контрольно-вимірювальні прилади, загальнолабораторне обладнання, комплексні рішення, необхідні для оснащення лабораторій будь-якого профілю, мобільні лабораторії, лабораторні меблі та посуд, інструменти та витратні матеріали, різні реагенти, індикатори, тест-системи та реактиви, засоби індивідуального захисту, спецодяг і багато іншого.

Організатори виставки виступає Національна академія наук України та Компанія LMT за підтримки профільних Комітетів Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, Національної академії аграрних наук України, Національної академії медичних наук України, Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів та ін.

Корпорація по виноградарству та виноробній промисловості «Укрвинпром», яка виступає партнером IX Міжнародної виставки LABComplEX, покликана захищати інтереси виноградарів і виноробів України і сприяти розвитку вітчизняної виноградно-виноробної галузі. Корпорація є членом Міжнародної Федерації Вин і Алкогольних напоїв та Комітету Європейських Виробників Вин.

2019
ГРУДЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Вкажіть діапазон