01.07.2016

Агросектор України отримає інноваційні рішення завдяки всеукраїнському конкурсу проектів «AGRO CHALLENGE»

За підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України та ініціативного бізнес-середовища у червні 2016 року стартував Всеукраїнський конкурс проектів у агросфері «AGRO CHALLENGE». Відтак в українських аграріїв та ІТ-компаній сьогодні з’явився шанс створити унікальний бренд України, як постачальника не тільки якісної сільськогосподарської продукції, а й ефективних технологічних рішень для аграрного сектору. «Конкурс стартапів та інноваційних ідей «AGRO CHALLENGE» – це важливий крок до розвитку всієї галузі, крок до підвищення інноваційного іміджу України. Сучасні технології вже зараз допомагають сільському господарству вийти на новий рівень продуктивності. Саме тому Міністерство аграрної політики та продовольства України охоче надає підтримку Конкурсу «AGRO CHALLENGE», - коментує Владислава Рутицька, заступник Міністра України з питань євроінтеграції.

Мета конкурсу «AGRO CHALLENGE» – відбір перспективних проектів, що зорієнтовані на аграрний сектор, пошук сучасних технологічних рішень, які дадуть можливість як малим аграріям, так і великим агрохолдингам отримати прості, ефективні та актуальні інструменти для вирішення поточних та стратегічних задач; сприяння у комерціалізації створених стартапів та побудова креативних команд, їх підготовка і, в подальшому, виведення проектів на внутрішній та зовнішній ринки.

Програма «AGRO CHALLENGE» включає декілька етапів підготовки проектів: відбір, навчання, нетворкінг, консалтинг від лідерів галузі (аграріїв, науковців та бізнесменів), зустрічі однодумців, цілодобову підтримку у період проведення конкурсу (з червня по листопад).

«Сільське господарство формує 17% ВВП України. Агросектор України зараз налічує 40 тис. малих, середніх і великих підприємств. Майже кожен п'ятий українець працевлаштований в цій галузі. Кожен третій долар, який приходить в Україну йде саме від аграрної продукції. Як приклад, я хочу навести сільське господарство, яке в синергії з ІТ-сферою вже мають успішні приклади використання стартапів, в тому числі і на світовому рівні. Спільними зусиллями ми прискоримо розвиток українських інноваційних проектів та підтвердимо високий рівень інноваційний та інвестиційний імідж України в інших державах. Впевнена, що AGRO CHALLENGE допоможе в цьому», - зауважила В.Рутицька.

Заявку на участь у Всеукраїнському конкурсі проектів у агросфері «AGRO CHALLENGE» можна подати на сайті agro2016.com до 15 липня включно.

2019
ГРУДЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Вкажіть діапазон