28.04.2015

24 квітня 2015 року в Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики відбулася нарада з представниками галузі виробництва коньяків України щодо проблемних питань оподаткування та державного регулювання виробництва і обігу коньячних спиртів та коньяків України, і алкогольних напоїв за коньячною технологією.

У нараді брали участь народні депутати України, Голова Комітету ВР України з питань податкової та митної політики Насіров Р.М., генеральний директор корпорації «Укрвинпром» В.М. Кучеренко, а також представники вітчизняних підприємств-виробників коньячної продукції – ОП «Ужгородський коньячний завод, ДМК «Таврія», ПАТ «Коблево»,. ТОВ «ПТК «Шабо», ПАТ «Цюрупинське», ПрАТ «Одеський коньячний завод. На нараді були детально обговорені проблемні питання галузі, а також розглянуті пропозиції щодо їхнього вирішення. У виступі В.М. Кучеренка були окреслені перепони, з якими стикаються виробники у своїй роботі, проблеми, що є актуальними для більшості вітчизняних виробників: необхідність скасування вартості ліцензії на оптову торгівлю виноробною продукцією – 500 тис. грн. та встановлення її в залежності від обсягів власного виробництва; обов’язкове використання при виробництві коньяку України визначеної частки вітчизняних коньячних спиртів; перегляд ставки оренди на сільськогосподарські земні, а також нагальність гармонізації підходів до оподаткування з тими, що чинні в Європейському Союзі тощо.

Донесення позиції виробників, розробка спільних бачень багатьох проблем оподаткування стали доробком даної наради і будуть покладені в основу співробітництва Комітету ВР України і виробників коньячної продукції.

Корпорація «Укрвинпром» зі свого боку ж сподівається на подальшу плідну співпрацю і поглиблення зв’язків з Комітетом Верховної Ради України з питань податкової та митної політики.

2019
ВЕРЕСЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Вкажіть діапазон