14.11.2014

Вітаємо виноградарів та виноробів зі святом - Днем працівника сільського господарства України!

Шановні виноградарі та винороби! Українська корпорація по виноградарству і виноробній промисловості «Укрвинпром» вітає Вас зі святом – Днем працівника сільського господарства України! Це свято всіх, хто своєю невтомною працею, мудрістю, увагою плекає українську землю. Аграрний сектор економіки тому й іменується базовим, і разом з іншими складає основу життя держави та добробуту її громадян. Виноградно-виноробна галузь є невід’ємним і важливим компонентом аграрного сектора України, набуваючи все більшого значення.

Славетні традиції вітчизняного виноградарства і виноробства сьогодні відроджуються і здобувають світове визнання – про це свідчать численні високі міжнародні нагороди, якими щороку відзначають українську виноробну продукцію на престижних виставках і конкурсах. Українські вина і коньяки не тільки не поступаються закордонним, а в дечому навіть переважають їх.

Українська виноробна продукція є гордістю держави, а також і надбанням світу, адже в жовтні цього року всі українські виноробні регіони були внесені до відповідного реєстру США, і цим самим офіційно Україна визнана виноробною державою.

Українська виноградно-виноробна галузь сьогодні вимагає дбайливого ставлення і підтримки з боку держави. Це та наша спадщина і наш здобуток, яким по праву можуть пишатися українці. І за це, шановні виноградарі і винороби, низький Вам уклін і побажання успіхів, натхнення і наполегливості у День цього свята!

Нехай сонце буде ласкавим, нехай лоза золотиться у Ваших виноградниках, а плоди нехай будуть солодкими!

2019
ВЕРЕСЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Вкажіть діапазон