07.10.2014

Підписаний Договір про співробітництво між Науковим центром "Український інститут винограду та вина" та Науково-дослідницьким центром сільського господарства Міністерства Сільського господарства Грузії.

Договір був підписаний в рамках офіційного візиту делегації Міністерства аграрної політики і продовольства України. На зустрічі під час підписання присутніми були Міністр сільського господарства Грузії Заза Горозія, а також Надзвичайний і Повноважний Посол України в Грузії Василь Цибенко. Директори науково-дослідницьких центрів України - Володимир Кучеренко і Грузії - Леван Уймаюрідзе узгодили основні принципи і параметри співпраці двох структур. Україна і Грузія з давніх часів є знаними виноробними державами. Співробітництво наукових центрів наших країн у виноградно-виноробній галузі є природним продовженням дружніх стосунків на державному рівні. Договір про співробітництво між науковими центрами підтвердив і нормативно оформив попередню домовленість розвивати і поглиблювати співпрацю у науково-дослідній діяльності між українською та грузинською сторонами.

Договором передбачені такі заходи як спільна організація і проведення наукових семінарів, конференцій, симпозіумів; обмін науковою інформацією в сфері виноградарства та виноробства; організація обміну наукових кадрів; обмін молодими науковцями для короткотермінових та довготермінових стажувань; спільна публікація наукових праць з проблематики виноградарства та виноробства; сприяння налагодженню дружніх стосунків між науковцями, а також підготовка та реалізація спільних наукових пректів.

Українська сторона сподівається на плідну співпрацю і подальший розвиток науквого співробітництва, офіційний початок якому був покладений даним договором.

2019
ГРУДЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Вкажіть діапазон