03.10.2014

Відкриття ринку США для українських столових сортових та марочних вин

Для української економіки зараз надважливим завданням є диверсифікація експортних напрямків, адже товари вироблені в нашій державі є якісними і відрізняються високою конкурентоспроможністю. Зокрема продукти української виноробної галузі завжди відзначалися як вітчизняними, так і іноземними експертами та споживачами. Таким чином, одним зі своїх пріоритетних завдань корпорація «Укрвинпром» бачить відкриття українським виноробникам нових експортних шляхів. Протягом півріччя «Укрвинпром», за ініціативою члена Корпорації – виноробного заводу «Чизай» - виробника закарпатських вин, вела переговори з фінансовими і економічними структурами Сполучених Штатів Америки, метою яких було внесення виноробних регіонів України до відповідного реєстру США, що, в свою чергу, дозволило б українським виноробним підприємствам експортувати до цієї держави власну продукцію, зокрема столові сортові та марочні вина. Варто зазначити, що з боку Вашингтону ми отримали виключно позитивну реакцію і сприяння в усіх аспектах. Що ж стосується українських внутрішніх питань, то тут корпорація «Укрвинпром» зіткнулася з багатьма бюрократичними перешкодами, на подолання яких було витрачено багато часу.

Проте, була виконана значна робота і Корпорація рада повідомити виробників вин України про те, що всі українські виноробні регіони наразі внесені до відповідного реєстру США, і цим самим офіційно Україна визнана виноробною державою, отже американський ринок стає більш відкритим для українських експортерів виноробної продукції. Наразі на порядку денному стоїть вирішення технічних питань, а саме внесення уточнень з приводу макрозон і мікрозон виноградарства.

Так прокоментував цю подію Генеральний директор корпорації «Укрвинпром» Володимир Михайлович Кучеренко: «Нами було докладено багато зусиль задля офіційного визнання України в якості виноробної держави відповідними установами США. Цієї мети ми досягли, проте не обмежуємося нею. Наразі ведуться зустрічі та переговори щодо відкриття та спрощення процесу доступу для українських виробників виноробної продукції й на інші перспективні ринки».

2019
ВЕРЕСЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            

Вкажіть діапазон