22.09.2014

Колектив корпорації «Укрвинпром», друзі і колеги глибоко сумують з приводу смерті Едуарда Армаісовича Михайлянца

Колектив корпорації «Укрвинпром», друзі і колеги глибоко сумують з приводу смерті Едуарда Армаісовича Михайлянца, відданого своїй справі спеціаліста і чуйної людини, втрата якої назавжди залишиться незагоєною раною в наших серцях Едуард Армаїсович Михайлянц пройшов довгий трудовий шлях, працюючи на різних посадах як спеціаліст і як керівник у галузі виноградарства та виноробства. Всі співробітники Корпорації його не тільки поважали, а й обожнювали, високо цінували за мудрість, досвід, знання і прекрасні людські якості: глибоку порядність, чуйність, скромність, щирість, готовність допомогти у важку годину.

Понад півстоліття Едуард Армаїсович працював у Закарпатті, яке стало для нього рідним домом. Результатом його роботи стали широко відомі в нашій країні та далеко за її межами прекрасні закарпатські вина та коньяки, з народженням кожної марки яких пов'язані його ім'я, його біографія.

Хочеться підкреслити особистий внесок Едуарда Армаїсовича у боротьбу за якість виноробної продукції України, гідне її подання на численних республіканських та міжнародних виноробних форумах дегустаціях і конкурсах, у створенні іміджу нашої країни як виноробної держави.

В особі Едуарда Армаїсовича ми втратили близьку нам людину, прекрасного, доброго, світлого, мудрого друга, який завжди випромінював добро, тепло, увагу кожному.

Ми завжди будемо згадувати Едуарда Армаїсовича з вдячністю за все те хороше, що він зробив для українського виноградарства та виноробства, а також для своїх колег.

2019
ГРУДЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Вкажіть діапазон