22.09.2014

Зустріч виробників підакцизної продукції з представниками Державної фіскальної служби та Міністерства фінансів України

18 вересня 2014 року у приміщенні Першого павільйону Національного комплексу «Експоцентр України» відбулася зустріч у форматі круглого столу виробників підакцизної продукції та голови Державної фіскальної служби України Ігоря Білоуса за участю заступника міністра фінансів Дениса Фудашкина. Виноградно-виноробну галузь представляли голова правління ПАТ «Коблево» В.М. Козлівська, директор ПрАТ «Одеський коньячний завод» І.В. Надводська, директор ОП «Ужгородський коньячний завод» В.В. Гісем, заступник директора ПАТ «ДМК «Таврія» А.В. Горкун, засновник ПрАТ «Алеф-виналь» Ф.Б. Черток, заступник генерального директора ТОВ «ПТК «Шабо» Г.Н. Мшвидобадзе, а також Генеральний директор корпорації «Укрвинпром» В.М. Кучеренко. На зустрічі обговорювалися проблеми виробників підакцизної продукції: питання акцизного збору, зокрема гармонізації українського акцизу з європейським, необхідність диференціації вартості ліцензії на оптову торгівлю алкогольними напоями, зниження ставки оренди за сільськогосподарські землі під багаторічними насадженнями (в тому числі виноградом), шляхом їх зменшення або застосовування встановлених ставок починаючи з часу вступу багаторічних насаджень в період плодоношення. Виробники наголошували на необхідності збереження збору у 1,5% на розвиток садівництва та виноградарства.

Також мова йшла про скасування вимоги щодо вмісту вітчизняних спиртів у «коньяках України», внаслідок чого були створені умови за яких виробники продукції більш низької якості під назвою «бренді» отримали можливість продавати свій товар під назвою «коньяк України» та позиціонувати його як преміальний та якісний продукт.

«Українська економіка продовжує свій європейський поступ і у зв’язку з цим дії держави по підтримці виноградно-виноробної галузі мають відповідати аналогічним заходам Європейського Союзу, які передбачені відповідними національними програмами », - зазначив у своїй доповіді генеральний директор корпорації «Укрвинпром» В.М. Кучеренко .

Зустріч проводилася з метою донесення позиції виробників підакцизної галузі до органів виконавчої влади, а також до широкого загалу через засоби масової інформації.

2019
ГРУДЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Вкажіть діапазон