08.09.2014

"Укрвинпром" на Вечорі німецького сільського господарства

Розглянуто напрямки українсько-німецького співробітництва .

3 вересня Володимир Кучеренко, генеральний директор Корпорації "Укрвинпром", взяв участь у Вечорі німецького сільського господарства, який відбувся у Посольстві Німеччини з нагоди 12-го Засідання Німецько-Українського Аграрного Комітету.

На офіційній діловій зустрічі також були присутні Посол Федеративної Республіки Німеччина в Україні Д-р Крістоф Вайль, Парламентський Статс-секретар Федеративного міністерства продовольства і сільського господарства Німеччини Петер Блезер, заступники Міністра аграрної політики та продовольства України Олександр Сень та Андрій Дикун, в.о. директора Департаменту зовнішньоекономічних зв'язків Мінагрополітики України Олена Зірнзак, директор Департаменту землеробства Мінагрополітики України Тетяна Лазарь, а також німецька делегація з питань співробітництва з Україною у сфері сільського господарства та представники дипломатичних місій та Посольств світу.

Під час зустрічі мова йшла про розвиток аграрного сектору України і Німеччини, стан та перспективи співробітництва в рамках спільних українсько-німецьких проектів та проектів ЄС і подальшу співпрацю у аграрному секторі.

Володимир Кучеренко з представником Посольства Канади в Україні по торговим відношенням обговорити перспективи експорту вітчизняної виноробної продукції на канадський ринок, а також питання активної галузевої співпраці на теренах України. Крім цього, у розмові з Антьє Фрезе, представником Федерального міністерства продовольства, сільського господарства і захисту прав споживачів Німеччини, було визначено вектори діяльності у питаннях допомоги та сприяння німецької сторони розвиткові виноградарства та виноробства України.

Зокрема на засіданні Українсько-Німецького Аграрного Комітету Олександр Сень повідомив: «Сільське господарство України, незважаючи на складні політичні виклики останнього періоду, продовжує нарощувати свій потенціал і зміцнювати позиції на світовому ринку продовольства».

Раніше Петер Блейзер наголошував, що ФРН розглядає Україну як одного зі стратегічних партнерів. А свідченням ефективної співпраці є робота українсько-німецького Аграрного комітету.

2019
ГРУДЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Вкажіть діапазон