03.09.2014

Корпорація "Укрвинпром" у Раді експортерів та інвесторів

Із серпня 2014 року керівництво корпорації "Укрвинпром" у особі генерального директора Володимира Кучеренка включено до складу Ради експортерів та інвесторів при МЗС України. Подія обумовлена плідною роботою Корпорації "Укрвинпром" на ниві створення та зміцнення позитивного іміджу української виноробної продукції на світовому ринку алкогольних напоїв. "Укрвинпром" є членом Міжнародної Федерації Вин і Алкогольних напоїв, входить до складу Комітету Європейських Виробників Вин. Під час ділового візиту делегації представників виноградно-виноробної галузі нашої країни в США в Посольстві України в США спільними зусиллями "Укрвинпрому" та працівників Торгово-економічної місії у складі Посольства за особистої підтримки Посла була проведена презентація кращих зразків української виноробної продукції.

Значною подією для галузі також було представлення досягнень українського виноробства і передача зразків вітчизняної продукції в Енотеку Всесвітньої Організації виноградарів і виноробів. Це стало результатом організованої Корпорацією "Укрвинпром" за підтримки Міністерства аграрної політики та продовольства України і Посольства України у Французькій Республіці презентації-дегустації кращих зразків української виноробної продукції підприємств Корпорації у штаб-квартирі міжурядової Міжнародної Організації Винограду і Вина (OIV) в Парижі.

Представники Корпорації взяли участь у Всесвітній Весняній конференції з питань торгової політики (м. Брюссель). Корпорація представила представникам міжнародних галузевих організацій, торгових мереж, відомим виробникам алкогольної продукції зразки української виноробної продукції. Керівництво "Укрвинпрому" до того ж взяло участь у Генеральній Асамблеї та діловій зустрічі Правління Комітету Європейських Виробників Вин, головною темою якої було оновлення Правління Комітету Європейських Виробників Вин на наступні 3 роки.

Завдяки зусиллям Корпорації "Укрвинпром", яка активно захищала інтереси виноробної галузі країни, в економічній частині Угоди про асоціацію між Україною та ЄС були передбачені спеціальні умови для таких географічних найменувань, як "Шампанське", "Коньяк", "Мадера", "Портвейн", "Херес" та ін. – 10-річний перехідний період із моменту набрання чинності Угоди.

"Членство в Раді експортерів та інвесторів при МЗС України дасть можливість надавати політико-дипломатичне сприяння українським підприємствам та компаніям у розширенні експорту, залучати додаткові іноземні фінансові ресурси, забезпечувати безпосередній діалог із діловими колами галузі, удосконалювати механізми підтримки підприємств-експортерів", – зазначив Володимир Кучеренко, генеральний директор Корпорації "Укрвинпром".

ДОВІДКА: Рада експортерів та інвесторів при МЗС України – консультативно-дорадчий орган, створений у 2011 році для забезпечення взаємодії МЗС України з провідними експортерами та інвесторами України з метою економізації зовнішньої політики України та посилення позицій українських виробників на світових ринках.

2019
ГРУДЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Вкажіть діапазон