18.06.2014

В Києві пройде VII Міжнародний форум "Комплексне забезпечення лабораторій"

14-16 жовтня 2014 року в ВЦ" КиївЕкспоПлаза" (Україна, м. Київ, вул. Салютна, 2 -б) відбудеться масштабна і визначна подія лабораторної індустрії України – VII Міжнародний форум "Комплексне забезпечення лабораторій". Унікальність даного проекту полягає у інтегрованому підході до формату заходу – це комплексна подія, котра включає усі сегменти лабораторної галузі, а також змістовну науково-практичну та ділову програму, охоплюючи найбільш важливі та актуальні питання галузі.

Організатори VII Міжнародного форуму "Комплексне забезпечення лабораторій" – Національна академія наук України та Компанія LMT.

Форум підтримують: Міністерство аграрної політики та продовольства України, Міністерство науки та освіти України, Державна служба України з лікарських засобів, Державна ветеринарна та фітосанітарна служба України, Державна інспекція сільського господарства України, Державна інспекція України з питань захисту прав споживачів та інші профільні Міністерства і відомства, а також міжнародні асоціації і об'єднання.

Генеральний Партнер Форуму – компанія "ХІМЛАБОРРЕАКТИВ", Генеральний Спонсор – компанія Tokyo Boeki Technology LTD.

Партнери Форуму: Експерт; ULAB; ALT-Україна ЛТД; EMCILAB; Intertech Corporation; Fisher Scientific; Bruker Corporation; НПО Нікомед, ; RIANA alliance; ШимЮкрейн; LECO; Instron; Alsi LTD; Ukrbio; LabLafe;; DONAU LAB KIEV; ALSI -Chrom; Макролаб ЛТД; CEM; Retsch; Сарторіус Україна; Інтеро; Термо Техно; Мелітек-Україна; Novations LLS; Шелтек-Україна; PerkinElmer; IKA; NETZCH; Nabertherm; Octanorm.

Міжнародний спеціалізований партнер - журнал Labor & More.

Структура Форуму:

LABComplex - 7 -а Міжнародна спеціалізована виставка комплексного забезпечення лабораторій.

Для фахівців учасники виставки представлять новинки аналітичного обладнання, лабораторні контрольно-вимірювальні прилади, загальнолабораторне обладнання, мобільні лабораторії, лабораторні меблі та посуд, інструменти та витратні матеріали , комплектуючі для виробництва лабораторного обладнання, приладів, меблів, різні реагенти, індикатори, тест-системи та реактиви, засоби індивідуального захисту, спецодяг, а також комплексні рішення, необхідні для оснащення лабораторій будь-якого профілю і багато іншого.

В рамках виставки будуть представлені спеціалізовані експозиції:

• LABComplEX – Фарма. Весь спектр обладнання для лабораторій у фармацевтичній промисловості на етапах розробки, виробництва і контролю якості фармацевтичних препаратів

• LABComplEX – Промисловість. Весь комплекс обладнання для проведення лабораторних досліджень і розробок на різних етапах виробничих і технологічних процесів для усіх галузей промисловості

• LABComplEX – Агро. Все для контролю якості та безпеки продукції АПК

• LABComplEX – Наука та Освіта. Весь комплекс обладнання для проведення досліджень і розробок у наукових та освітніх лабораторіях

• LABComplEX – Hi -Tech & NanoTech. Новинки і кращі зразки високотехнологічного обладнання від відомих світових та вітчизняних виробників, інноваційні проекти для проведення всіх видів наукових та лабораторних досліджень

LABForum – актуальні спеціалізовані науково-ділові заходи: конференції, круглі столи, консультаційний центр з питань розвитку, оснащення та переоснащення лабораторій, впровадження інноваційних розробок в усіх галузях промисловості.

LABZone – практичні майстер-класи Української лабораторної школи на діючому обладнанні, які проводять як вітчизняні, так і зарубіжні компанії з метою демонстрації зразків діючого обладнання, професійних консультацій та навчання спеціалістів, яке, в свою чергу, орієнтовано на розширення і вдосконалення практичних і теоретичних навичок фахівців лабораторної справи і підвищення їх кваліфікації.

LABInnovation – відкриті презентації провідних світових брендів з метою ознайомлення з новинками обладнання та приладів, інноваційними розробками технологій, що використовуються для лабораторних досліджень.

LABDemo-Тури – спеціалізовані технічні екскурсії по експозиційній частині Форуму, в програму яких входять презентації обладнання всіх типів лабораторних досліджень. Цей унікальний сервіс дозволяє відвідувачам звернути увагу на важливі для їх спеціалізації компанії і заощадити час.

Організатори Форуму нададуть унікальні можливості БАЙЄРСЬКОЇ програми та програми BusinessPoint , що дозволяють зробити участь та відвідування Форуму ефективним. БАЙЄРСЬКА програма – сучасний формат роботи учасників і бізнес-відвідувачів виставки. Мета програми – створення максимально сприятливих умов для проведення ефективних ділових зустрічей. Програма BusinessPoint – попередньо запланований графік зустрічей експонентів з бізнес-відвідувачами Форуму.

Високий статус події підтверджує офіційна статистика VI Міжнародного форуму "Комплексне забезпечення лабораторій" (Жовтень, 2013)

Більше 500 брендів

310 компаній

18 країн

7892 зареєстрованих фахівців з усіх регіонів України та зарубіжжя

35 науково-практичних заходів для фахівців лабораторної індустрії

280 доповідачів-експертів галузі

16 майстер-класів на діючому обладнанні

11 відкритих презентацій новітнього обладнання та приладів

24 LABDemo-Тури - технічні екскурсії по експозиції

Оргкомітет Форуму запрошує Вас стати частиною єдиної масштабної події в Україн VII Міжнародного форуму "Комплексне забезпечення лабораторій ", який відбудетьс 14-16 жовтня 2014 року в ВЦ "КиївЕкспоПлаза " (м. Київ, Україна).

Більш детальна інформація:

З питань участі у виставці LABComplEX:

Тел.: +380 (44) 526-93-09

E-mail: lab@lmt.kiev.ua

З питань участі у науково-практичній та діловій програмі:

Тел.: +380 (44) 526-92-89

E-mail: marketing@labcomplex.com

www.labcomplex.com

2019
ГРУДЕНЬ
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31          

Вкажіть діапазон